TEAM F1

Trépanier-Généreux, Mireille

Forget, Valérie

Carrier, Mylène

Duchêne, Olivier

Gadbois, Anne Sophie

Brochu, Sophie

St-Julien, Sandra P.

TEAM F2

Levert-Gagnon, Caroline

Mayers Leduc, Geneviève

Tardif, Hugo

Diop, Vanessa

Jolan, Donya

Barcia, Alexandra

TEAM F3

Carrière, Karine

Gauthier, Catherine

Boucher, Mylène

Beauchamp, Audrey

Sonnus, Funmilayo

Thébaud, Katina

Cleary Gagnon, Pascale

TEAM F4

Thérien, Renée-Ann

Schryer, Jessica

Krzyzaniak Nawrocki, Maria

Landry, Stéphanie

Saraguro-Savulescu, Claudia

April, Juliette

TEAM F5

Lapierre, Jessyka

Provencher, Marie-Eve

Berthiaume, Mélissa

Globensky-Curadeau, Stéphanie

Meunier-Roussel, Marie-Claude

Mathieu, Caroline

Madore, Cynthia

TEAM F6

Morissette, Sarah

Borris, Caroline

Maurais Boyer, Cinthia

Morel, Lily-Pier

Lefebvre-Beaulieu, Catherine

Legendre-Pépin, Jo-Annie

TEAM F7

Fisette-Paulhus, Rachel

Julien, Kim

Stoytcheva, Lora

Giroux, Nathalie

Lafond Chenail, Gabrielle

Dieng, Awa Yacine

TEAM F8 

Garant, Kim

Robert-Roy, Catherine

Royer-Fillion, Frédérique

Martel, Stéphanie

Touchette Allaire, Chanel

Beaulieu, Kathya

TEAM A1

Tulk, Raquel

Lineham, Brittany

O’Shea, Chanelle

Snitzer, Brittany

Tétreault, Marie-Ève

Holt-Alexander, Lindsey

TEAM A2

Hughes, Courtney

Baril, Marie-Eve

Awad, Malessa

Araf, Galitt

Savoie-Saumure, Olivier

Carestia, Catherine

TEAM A3 

Lynch, Kristen

Cardinal , Stéphanie

Tremblay, Vanessa

Augustine, Alexandra

Antenucci, Jessica

De Cotiis, Lisa Rae

TEAM A4

Abbiasini, Amalia Ellena

Colubriale, Rosanna

Del Peschio, Paola

Zukauskas, Alana

Clancy, Sean

Diktakis, Alexandra

St Fleur, Myrna

TEAM A5

Finlay, Carlee Theresa

McKay, Amy

Bell, Emma

Anderson, Michelle

Bergeron-Walsh, Christine

Piquette, Renee

Elmi, Fahad

TEAM A6

Gentile, Celia

Borsellino, Lina

Medeiros, Natacha

Ludovico, Tanya

Mooney Gosselin, Jessica

Maltese, Franca

TEAM A7

Panagopoulos, Afroditi

Avakian, Tasia

Dodaro, Sabrina

D’Amico, Angelica

Tripoli, Emma

Asimacopoulos, Maria

Daigle, Mélanie

TEAM A8

Jetha, Shellyza

McNaughton, Anastasia

Usmanova, Ekaterina

Gilmour, Ashley

Brigden, Robin

Thibodeau, Emilie

TEAM A9

Inkpen, Kayte

Lavallée, Lauren

Larivière, Alexandra

Stein, Erika

Redmond, Jessica Evon

Zhang, Yuan

TEAM A10

Young, John Michael

Laurent, Marthe-Cynthia

Testa, Carolyn

Robin, Same

Dubois, Vanessa

Beckmann, Christina

TEAM A11

Portnanskaya, Marina

Chen, Yuan

Nesterowicz, Olga

Murangira, Linda

Bahad, Hana

Mercado, Amanda

TEAM A12

Minon, John-Michael

Coderre, Tanya Micheline

Giuffrida, Tanya

Gagnon, Marie Hélène

Sokalski, Katrina

Lopez Laporte, Maria Eugenia

TEAM A13

Wakefield, Cassandra

De Rosa, Jessica

Lloyd, Ashley

Shepp, Kristen

Toncu-Chirita, Anna-Maria

Montgomery, Stephanie

TEAM A14

Marroni, Nicholas

Bisson, Marie-Josée

Vincelli, Chanel

Meneghini, Derek Steven

Coveny, Michelle

Reeves, Ashley

Gonzalez, Andres Benjamin

TEAM A15

Diuso, Adrienne Vanessa

Varano, Valeria

Gauthier, Jessika

Ochoa Agudelo, Natalia Andrea

Ma, Jisook

Chan, Tsu Ying

Arcuri, Joséphine

TEAM A16

Ramos, Cassandra

Ferri, Adriana Stella

Wasif, Razan

Arkilanian, Ari Michael

Wood, Julie

Di Re , Paméla

Santikyan, Linda